Shitet, Apartament 3+1,Fresku,Tirane.

 • 105.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 162 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 69 701 7106

Description

Shitet, Apartament 3+1,Fresku,Tirane.
Adresa: Rruga e Thesarit.

Më shumë informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe neto: 162 m2.
• Kati 0.
• Ndërtim i ri.
•E mobiluar.
•Cmimi: 105,000 euro

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, korridor shpërndarës, 3 dhoma gjumi, tualet ,ballkon.

Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta