SHITET APARTAMENT 3+1+BALLKON TE RRUGA ADEM KRUJA,PRANE MYSLYM SHYRIT 241.500 EURO

 • 241.500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Adem Kruja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Adem Kruja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 241.500€

Details

 • Price: 241.500€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676722222

Description

SHITET APARTAMENT
~3+1+BALLKON
~115 M2
~2 TUALETE
~KATI 4 ( I PARAFUNDIT,KU KA 1 FAMILJE PER CDO KAT)
~PALLAT I VITIT 2008
~PA ASHENSOR
~I PAMOBILUAR
~POZICION SHUME I MIRE MIDIS RRUGES SE KAVAJES DHE MYSLYM SHYRIT
~RRUGA ADEM KRUJA
~CMIMI 241.500 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Rruga Adem Kruja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE