shitet apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 138 m² 240.000 Euro (RRUGA FERIT XHAJKO)

 • 240.000€
, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
shitje
, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 240.000€

Details

 • Price: 240.000€
 • Size: 138 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET APARTAMENT
◽ 3+1+2 TUALETE
~2 BALLKONE
~NJE DEPO
📍 RRUGA FERIT XHAJKO
📐 138 M2
⬆ Kati 3
🏙 PALLAT I RI ME ASHENSOR
◻ I MOBILUAR
📄 ME HIPOTEK DHE RIVLERESIM

CMIMI: 240000€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI : 0698942059
KODI: DD1

 • Address Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS