Shitet Apartament 3+1+2T+2B 154 m2 dhe garazh 34 m2

 • 128.000€
, stadiumi

Details

 • Price: 128.000€
 • Size: 154 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0682000416

Features

Description

Shitet Apartament 3+1+2T+2B +garazhd 36m2 ne zonen e Stadiumit pran Kryqit te Kuq
• Sipërfaqe e brendshme: 154m²
• Ndodhet në katin e 3 banim të një pallati
• Organizohet nga një dhomë ndenje +kuzhine, 3 dhome gjumi + 2 ballkon + 2tualet.
Apartamenti disponon certifikate te rregullt pronesie
• Ideal për te jetuar gjithashtu edhe per investim
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

0682000416

 • Address stadiumi
 • City Durres

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21