SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK MYSTIC NE BLLOK 450.000 EURO

 • 450.000€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 450.000€

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~3+1+2
~160M2
~KATI 3
~PALLAT ME 2 ASHENSOR
~2 TUALETE ME DRITARE
~I MOBILUAR NE MENYRE LUKSOZE
~ZONE E AKSESUESHME DHE E FAVORSHME
~PRANE RESTORANT MYSTIC, BLLOK
~CMIMI 450.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
ER7200

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE