Shitet Apartament 3+1+2, Rruga e Dibres Tirane

 • 210.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Qark Tirana, Zentral-Albanien, 1018, Albanien
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Qark Tirana, Zentral-Albanien, 1018, Albanien
 • 210.000€

Details

 • Price: 210.000€
 • Size: 148 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament 3+1+2 Farmacia 10 Rruga e Dibres

-Siperfaqe 148.3 m2

-Kati 5

Organizimi:

Ambient ndenje, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi , 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Ndertim i ri

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Qark Tirana, Zentral-Albanien, 1018, Albanien
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3