Shitet Apartament 3+1 (Rruga Bill Klinton)

 • 180.000€
,

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694070772

Description

Shitet Ap 3+1
📌Rr Bill Kliniton
Kati 3 pallat me ashensor
Shitet e mobiluar si në foto
Sip 120m bruto
Sip 108 neto
Pamje jug-lindje-perëndim
2 tualete (nje tualet me dritare)
Pamje e lirë dhe në diell
Mundesi per tu ndar në 2 hyrje 2+1 dhe gazonjere
Cmimi 188’000 euro

Address

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
olsjon
 • olsjon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
olsjon
 • olsjon