SHITET, APARTAMENT 3+1, KOMPLEKSI XHURA, TIRANË,TT 176

 • 260.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelan, Rruga Xhanfize Keko
shitje
4 Kinostudio / Porcelan, Porcelan, Rruga Xhanfize Keko
 • 260.000€

Details

 • Price: 260.000€
 • Size: 151 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Apartament 3+1.

Vendndodhja: Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, Kompleksi Xhura.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 151 m2

-Sipërfaqe neto 136m2

-Kati: 2.

Organizimi:

Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:

– Cilësi & siguri maksimale.

– Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.

– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .

– Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Porcelan, Rruga Xhanfize Keko
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON