SHITET, APARTAMENT 3+1, FRESKU, TIRANË,TT 178

 • 128.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, FRESKU, TIRANË
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, FRESKU, TIRANË
 • 128.000€

Details

 • Price: 128.000€
 • Size: 133 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Apartament 3+1.
Vendndodhja: Fresku, Rruga Muhamet Deliu, cilësuar si një nga zonat me çmimet më të leverdisshme për familjet tuaja.
Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 133 m2
-Kati: 4.
Organizimi:
Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.
-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .
-Investim afatgjatë.
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!
 • Address FRESKU, TIRANË
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON