SHITET APARTAMENT 3+1, FRESK

 • 150.000€
, FRESK

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694070772

Description

Në shitje, Apartament 3+1.

Vendndodhja: Fresk, Fizika Bërthamore, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 123.78 m2.

-Sipërfaqe apartamenti: 109.8 m2.

-Kati 4.

-I mobiluar.

-Me hipotekë.

-Sistem qëndror ngrohje-ftohje.

-Vetrata triple xham të reja.

-2 tualete të investuara me kabinë

hidromasazh dhe dritare.

-2 Poste parkimi.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkon.

Avantazhe:

-Komunitet I zgjedhur familjar.

-Hapësira argëtimi dhe shërbimi në afërsi të pronës.

-Lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të

qytetit.

-Kubaturë e rregullt.

-Një nga zonat më tërheqëse të Tiranës ku kultura,

natyra dhe urbanizimi takohen në një harmoni të përkryer.

 

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address FRESK
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
olsjon
 • olsjon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
olsjon
 • olsjon