Shitet, Apartament 2+1,Xhamllik, Tiranë,TT 828

 • 200.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamllik, Tiranë
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamllik, Tiranë
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Shitet, Apartament 2+1
📍Xhamllik, Tiranë

Specifikat:

* Sipërfaqe Totale: 108 m².
* Kati: 7
* I mobiluar dhe investuar totalisht.
* Parket druri.
* Sistem ngrohje.
* Sistem kondicionimi.
* Post parkimi i përfshirë në çmim, 18 m².

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.

Për një vizitë në pronë dhe më shumë detaje, më kontaktoni:

 • Address Xhamllik, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON