SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE TE ZGJERIMI KODRA E DIELLIT 2 149.800 EURO

 • 149.800€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 149.800€

Details

 • Price: 149.800€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~2+1+VERANDE
~107M2
~KATI 1 BANIM
~PALLAT I RI NE FAZË PËRFUNDIMI
~PUNIME CILËSORE
~POZICION I MIRE DHE ZONË E QETË
~NDRICIM NATYRAL GJATE DITES
~MUNDËSI E MIRË BANIMI,INVESTIMI,BIZNESI
~ÇMIMI 149.800 EURO
~TE ZGJERIMI KODRA E DIELLIT 2
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE