Shitet Apartament 2+1,Univers City,Tirane.

 • 92.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 92.000€

Details

 • Price: 92.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 355 69 701 7106

Description

Shitet Apartament 2+1.
📍Adresa: Kompleksi Univers City

Më shumë informacion mbi pronën:

▪️ Sipërfaqe totale: 115 m2.
▪️ Kati 8.
▪️ Orientim Lindje.
▪️ Me ashensor.

Detaje te tjera rreth prones:

▪️ Ne faze perfundimi
▪️ Apartamenti ndodhet ne proces Hipotekimi.
▪️ Ndërtim cilësor.

🌆 Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

💸 Cmimi : 92000 Euro.

📲Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Tirana County, Central Albania, Albania
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta