Shitet Apartament 2+1,Thanas Ziko,Tirane.

 • 145.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 701 7106

Description

Shitet Apartament 2+1.
Adresa: Rruga Thanas Ziko midis gjimnazit Partizani dhe Shkolles së Kuqe

Më shumë informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe bruto: 85.2 m2.
• Kati 2.
• I mobiluar.
• Cmimi : 145.000 euro

Organizimi:
• Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.

Detaje të tjera:
• Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Komunitet i zgjedhur, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare, hapsira të bollshme argëtimi për ju dhe familjen tuaj.

Vendosur në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, ofrohet lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !

 • Address Tirana County, Central Albania, Albania
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ErisaMyrta
 • ErisaMyrta