SHITET APARTAMENT 2+1+BLK NE LAPRAKE 110.000 EURO

 • 110.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET APARTAMENT
~2+1+BLK
~ 92M2 NETO
~ KATI 2 I NJE PALLATI 3 KATESH
~ PALLAT EKZISTUES
~ ORJENTIM JUG-LINDJE DHE VERI-PERENDIM
~ I MOBILUAR ME CDO GJE TE RE
~ ME HIPOTEKE
~ TEK RRG LORD BAJRON, LAPRAK
~ ÇMIMI 110.000 EURO
~ KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE