SHITET APARTAMENT 2+1+BLK BLK NE FUSH MEZEZ 86.000 EURO

 • 86.000€
, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 86.000€

Details

 • Price: 86.000€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~2+1+ BLK
~86 M2
~KATI 4
~ME BALLKON
~NJE TUALET
~ZONE E AKSESUESHME DHE E FAVORSHME
~NE FUSH MEZEZ
~ ME DY POSTA PARKIMI EXTRA NE CMIM 20.000 EURO
~ ME HIPOTEKE
~CMIMI 86.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
E100

 • Address Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE