Shitet Apartament 2+1+2,Don Bosko

 • 198.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 198.000€

Details

 • Price: 198.000€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament 2+1+2,Don Bosko

Detaje per zonen:

Zona e Don Boshkos në Tiranë është një nga zonat më të njohura dhe të preferuara të qytetit për shumë arsye. Disa avantazhe të kësaj zone përfshijnë:

Lokacioni dhe aksesibiliteti: Don Bosko ndodhet në një pozicion të favorshëm, afër qendrës së qytetit të Tiranës, duke e bërë atë të lehtë për të arritur dhe të qëndrosh. Lidhjet e mira rrugore dhe transporti publik e bëjnë atë një zgjedhje të pëlqyer për banorët dhe vizitorët.

Infrastruktura e zhvilluar: Zona është e pajisur me një infrastrukturë të mirë, duke përfshirë rrugët, trotuarët, sistemet e ujit dhe energjisë, si dhe shërbimet e tjera publike dhe private.

Shërbimet dhe bizneset: Në zonën e Don Boskos ka një gamë të gjerë të shërbimeve dhe bizneseve, duke përfshirë dyqane, restorante, kafene, qendra tregtare, dhe shkolla, duke e bërë atë një vend të përshtatshëm për të jetuar dhe punuar.

Komuniteti i jetës së re dhe të qetë: Don Bosko është një zonë ku njerëzit e ndryshëm për nga mosha dhe profesioni jetojnë së bashku. Ka një atmosferë të qetë dhe një komunitet të fortë, duke e bërë atë një vend të preferuar për familjet dhe individët e tyre.

Specifikat e prones:

Siperfaqe 118 m2

Kati 5 banim

Orjentimi Lindje, Perendim

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, korridor shperndares, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (nje tualet me dritare), 2 ballkon

Avantazhet:

-Ndricim natyral

-Kubatur katrore e rregullt

-Totalisht i investuar

Per me shume detaje per pronen dhe per nje vizit ne prone me kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3