Shitet Apartament 2+1+2+depo, Selit Tirane

 • 174.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • 174.000€

Details

 • Price: 174.000€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet, Apartament 2+1+2.

Vendndodhja: Selitë, Tiranë.

Detaje për Zonën:

-Lokacioni dhe aksesibiliteti: Selita është e vendosur në një pozicion me akses të lehtë në rrugët kryesore dhe infrastrukturën publike të transportit. Kjo e bën atë një destinacion tërheqës për banorët dhe bizneset.

-Zhvillimi i infrastrukturës: Si një zonë relativisht e re, ka përfituar nga investimet në infrastrukturë, duke përfshirë rrugët, trotuaret.

-Ambienti urban: Për shkak të zhvillimit të ri urban, zona e Selitës ofron një ambient të freskët dhe modern, me ndërtime të reja dhe hapësira të hapura.

-Mundësitë për biznese dhe investime: Zhvillimi i zonës ka hapur mundësi të reja për bizneset dhe investitorët. Ka shtuar një sërë shërbimesh dhe objektesh tregtare, duke përfshirë dyqane, restorante, kafeteri, dhe zona argëtimi.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale:116 m2.

-Kati: 5.

-Me hipoteke.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, depo.

 

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3