SHITET APARTAMENT 2+1+2+BALLKON TE RRUGA E ELBASANIT 177.000 EURO

 • 177.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 177.000€

Details

 • Price: 177.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET APARTAMENT
~2+1+BALLKON
~SIPERFAQE TOTALE 122.6 M2
~ KATI 4 BANIM
~ GJENDJA E RE
~ BOSH
~2 DHOMA GJUMI
~ 2 TUALETE
~ GJENDJA E RE
~ PALLAT I RI NE NDERTIM
~ SISTEM KAPOT, IZOLIM TERMIK DHE AKUSTIK
~ ASHENSOR
~NE FAZE PERFUNDIMI
~RRUGA ELBASANIT
~ PRANE RESTORANT XIBRAKUT
~CMIMI 177.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
R400

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE