SHITET APARTAMENT 2+1+2+BALLKON TE ISH TREGU USHQIMOR PRANE PALLATIT ME SHIGJETA 145.000 EURO

 • 145.000€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET APARTAMENT
~2+1+BALLKON
~122M2
~2 TUALETE
~KATI 7 (JO I FUNDIT)
~PALLAT I RI I VITIT 2022
~I SAPO PERFUNDUAR
~ME ASHENSOR
~I PAMOBILUAR
~ORIENTIM SHUME I MIRE
~NE GJENDJE BANIMI
~PUNIME CILESORE (FASADE E TERMOIZOLUAR,DRITARE PLASTIKE DOPIO XHAM ME TERMOIZOLIM,ETJ)
~CMIMI 145.000 EURO I DISKUTUESHEM
~RRUGA HAMDI PEPA,PRANE ISH TREGUT USHQIMOR DHE PALLATIT ME SHIGJETA
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE