SHITET APARTAMENT 2+1+2 , VLORË

 • 126.100€
, vlore
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 , VLORË

, vlore
 • 126.100€

Details

 • Price: 126.100€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355 69 40 83 999

Description

Shitet Apartament 2+1+2, Vlorë.
Ndodhet në katin e 9-të, të një pallati të ri me sipërfaqe totale 126 m².
Organizohet në : 1 sallon, 2 dhoma gjumi të bollshme, 2 tualete, 2 ballkone me super pamje të qytetit dhe të detit. Dhomat kanë hapësirë të bollshme dhe janë te mbushura me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Pozicionimi gjeografik i apartamentit është shumë i favorshëm.
Apartamenti ka punime shumë cilësore.
Prona është e pajisur me çertifikatë pronësie.
Çmimi 1000 euro / m2.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 40 83 999

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-apartament-212-vlore/

 • Address vlore
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate