SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK LIQENI

 • 118.000€
Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Shushica, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK LIQENI

Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Shushica, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 118.000€

Details

 • Property ID: 13877
 • Price: 118.000€
 • Property Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Apartamenti ndodhet te Liqeni i Tiranes, perballe Farit, kopshtit zologjik.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme 105m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenjieje, 2 tualete, nje ballkon me vertrata e dritare plastike gjermane. Sistem kapot, sistem ngrohje ftohje, ndertim shume cilesor. Ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/property/shitet-apartament-212-tek-liqeni/

 • Address Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Shushica, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate