SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT , BLV MIGJENI 160.000 EURO

 • 160.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTMENT
~BUZE BULEVARDIT MIGJENI
~2+1+BLK
~101M2
~I MOBILUAR
~KATI 9 I FUNDIT
~1 DEPO
~I PAJISUR ME PANEL DIELLOR
~TARRACA E HIDROIZOLUAR
~SHTEPIA E VESHUR ME SISTEM KAPOT
~ME HIPOTEKE
~PUNIM I RI DHE CILESOR
~ CMIMI 160.000EURO
KONTAKTONI 0676722221
K800

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE