Shitet Apartament 2+1+2 ne Laprake!

 • 130.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0683239908

Description

Shitet Apartament 2+1, Rrruga ’Dritan Hoxha’.
Organizohet nga: 2 Dhoma Gjumi, Sallon + Guzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone
Pozicionet ne katin e 6-te i ndertim i ri me ashensor
Siperfaqe bruto 119 m2 dhe siperfaqe neto 106 m2
I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor

Cmimi pak i diskutueshem.
Per nje vizite ne prone me kontaktoni!
 • Address Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare