SHITET APARTAMENT 2+1+2+BLK NE DON BOSKO 180.000 EURO

 • 180.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~2+1+2
~124M2
~KATI 7
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~2 TUALETE
~PJESERISHT E MOBILUAR
~ZONE E AKSESUESHME DHE E FAVORSHME
~KOMPLEKSI VIZION PLUS, DON BOSKO
~CMIMI 180.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
E100

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE