Shitet Apartament 2+1+2, Kodra e Diellit 2

 • 162.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 162.000€

Details

 • Price: 162.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Shitet Apartament 2+1+2

Vendodhja: Kodra e Diellit 2

Detaje për Zonën:

– Zona e Kodrës së Diellit është një vend i preferuar për të jetuar për familjet dhe individët që kërkojnë një jetë më të qetë larg zhurmës së qytetit.

– Kodra e Diellit është një zonë e qetë dhe e sigurtë, dhe përmban një kombinim të ndërtesave të reja dhe shtëpive të vjetra. Shumë prej tyre janë vilat dhe apartamentet e larta, të cilat ofrojnë një pamje panoramike të Tiranës dhe kodrave të rrethuara nga pemët dhe natyra.

– Ndodhet në një vend strategjik të qytetit të Tiranës, i cili është i lehtësisht i aksesueshëm nga të gjitha anët e qytetit.

– Ka një infrastrukturë të mirë zhvilluar, duke përfshirë rrugët, transportin publik, dhe shërbimet e tjera publike.

Secifikat e prones:

-Siperfaqe 105.16

-Kati 1

-Perfundon per 4-6 muaj

Organizimi:

Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon

Avantazhe:

-Kubature klasike e rregullt

-Cilesi e larte ndertimi

-Siguri maksimale

Per me shume informacione si dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3