SHITET, APARTAMENT 2+1+2, ISH-FUSHA E AVIACIONIT, TIRANË,TT 745

 • 160.000€
7 Fusha Aviacionit, Ish-Fusha e Aviacionit, Tiranë
shitje
7 Fusha Aviacionit, Ish-Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Shitet, Apartament 2+1+2.

Vendndodhja: Ish-Fusha e Aviacionit, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe Totale: 95,4 m2.

-Sipërfaqe Verande: 97,6 m2.

-Kati 4 banim.

-Pallat i Ri.

Organizimi:

Sallon, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë e shfrytëzueshme.

Avantazhe:

– Komunitet I zgjedhur familjar.

– Lokacion i favorshëm.

– Hapësira argëtimi dhe shërbimi në afërsi të pronës.

– Kubaturë e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Ish-Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON