Shitet Apartament 2+1+2 ”Halisof Residence”, Tiranë.

 • 229.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Shitet Apartament 2+1+2 ”Halisof Residence”, Tiranë.
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Shitet Apartament 2+1+2 ”Halisof Residence”, Tiranë.
 • 229.000€

Details

 • Price: 229.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Super Apartament për shitje në një nga residencat më të kërkuara aktuale në Tiranë “Halisof Residence”. Zona më e re e komfortit të jetesës, qetësisë dhe sigurisë. Shumë pranë me unazën e madhe e cila lidhet me të gjithë Tiranën dhe Autostradat. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim me ndricim. Bashkë me apartamentin ofrohet edhe posti i parkimit me cmim ekstra

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • Korridor shpërndarës
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete
 • 2 Ballkone (të medhaja)
 • Kati 2 banim
 • Post Parkimi (25.000 euro)
 • Pallat luksoz (2022)
 • Dokumentacion i rregullt

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Shitet Apartament 2+1+2 ”Halisof Residence”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari