SHITET APARTAMENT 2+1+2, BULEVARDI I RI,TT 722

 • 174.750€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rezidenca Platinum, Bulevardi i Ri
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rezidenca Platinum, Bulevardi i Ri
 • 174.750€

Details

 • Price: 174.750€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Shitet Apartament 2+1+2

Vendodhja: Rezidenca Platinum, Bulevardi i Ri

Specifikat e prones:

-Siperfaqe 116.5 m2

-Kati 4

-Orjentimi veri,lindje

-Me vetrata termike dopio xham

Organizimi:

– Ambjent ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon

Avantazhe:

– Ndriçim natyral dhe kubature klasike e rregullt.

– Cilesi & siguri maksimale.

– Ndertim i ri.

– Investim afatgjatë.

Për një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Rezidenca Platinum, Bulevardi i Ri
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON