SHITET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE TE KOPSHTI ZOOLOGJIK 176.000 EURO

 • 176.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1063, Albania
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1063, Albania
 • 176.000€

Details

 • Price: 176.000€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET APARTAMENT
~2+1+2 BALLKONE
~2 TUALETE
~113.5 M2
~KATI 1 BANIM
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~ME HIPOTEKE
~NDRICIM NATYRAL
~I MOBILUAR ME KUSHTE BASHKEKOHORE
~I KOMPLETUAR
~POZICION FANTASTIK,ZONE E QETE
~MUNDESI PARKIMI
~MUNDESI E MIRE INVESTIMI DHE BANIMI
~PRANE RRUGES EDUARD MANO,TE KOPSHTI ZOOLOGJIK
~CMIMI 176.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1063, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE