Shitet Apartament 2+1+ Verandë, “ Fresku ” Tiranë.

 • 160.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 163 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Thesaritn ne nje pallat te ri, ne katin e pare te banimit, prane kompleksit “3D”. Apartamenti ka hyrje – dalje nga rruga kryesore, afer supermarketeve dhe stacionit te autobuzit.

Organizim

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet
 • Pa mobiluar
 • 1 Ashensor
 • Me Hipotekë

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome