SHITET, APARTAMENT 2+1, UNIVERS CITY, TIRANË,TT 754

 • 79.570€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Laknas, pranë QTU, Tiranë
shitje
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Laknas, pranë QTU, Tiranë
 • 79.570€

Details

 • Price: 79.570€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Laknas, pranë QTU, Tiranë.
Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 91.45 m2.

-Kati: 3 banim.

-Fazë grope.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion i favorshëm.

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .

-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Laknas, pranë QTU, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON