SHITET, APARTAMENT 2+1, TURDIU, TIRANE

 • 122.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana,
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana,
 • 122.000€

Details

 • Price: 122.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694070772

Description

Shiten opsione të mrekullueshme të apartamenteve në Garden Residence Turdiu. 🏡

🏢 Ne ndërtojmë në nivelin më të lartë të cilësisë dhe inovacionit.

🏗️ Opsioni 2+1 është në fazat e avancuara të ndërtimit, duke siguruar që çdo detaj të jetë i menduar me kujdes.

🏠 Cilësi të larta të ndërtimit përfshijnë:

✨Fasadën e jashtme të pallatit që siguron një temperaturë të kontrolluar.
✨Dritare me xham dopio plastik dhe gaz argon për të zvogëluar zhurmat dhe temperaturën.
✨Distanciatorë nën dysheme për të reduktuar ndjeshëm trokitjet.
✨Sistem multistrad për ujë të cilësisë.
✨Sisteme elektrike dhe hidraulike me marka të njohura.
🚽 Pajisjet e tualetit janë të nivelit më të lartë, integruar në dyshemë për komoditet maksimal.

🔑 Përditësohuni më shumë dhe na kontaktoni për detaje. Garden Residence Turdiu është shpërndarja më e re e luksit dhe cilësisë së lartë të banimit. 👌

Address

 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
olsjon
 • olsjon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
olsjon
 • olsjon