SHITET APARTAMENT 2+1 TE KODRA E DIELLIT

  • 45.000€
, Kodra e Diellit
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TE KODRA E DIELLIT

, Kodra e Diellit
  • 45.000€

Details

  • Price: 45.000€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 2+1 te Kodra e diellit.
Apartamenti organizohet ne 1 sallon dhe kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale dhe 1 dhome gjumi per femije.
Apartamenti ka orientim nga lindja dhe ka mundesi te nje vend-parkimi.
Per me shume informacion ose vizite ne prone telefononi ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…dra-e-diellit/

  • Address Kodra e Diellit
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate