SHITET APARTAMENT 2+1 TE 21 DHJETORI

 • 160.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet Apartament 2+1+1 ne rrugen Shefqet Musaraji afer 21 dhjetorit. Apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2 bruto dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi. nje soxhorno bashk me guzhinen, nje tualet me dritare dhe nje ballkon i mbyllur.
SHITET PER 160.000 EURO
Kodi M-202

 • Address Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare