SHITET, APARTAMENT 2+1, RRUGA MINE PEZA, TIRANË,TT 810

 • 145.000€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Mine Peza, Tiranë.
shitje
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Mine Peza, Tiranë.
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në Shitje, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Rruga Mine Peza, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 56 m2

-Kati: 4.

-Pallat ekzistues.

-Aktualisht jepen 40 euro secila me qera ditore.

Organizimi:

Apartamenti është i ndarë në një apartament 1+1 dhe një garzoniere.

Avantazhe:

-Totalisht i investuar.

-Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga Mine Peza, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON