Shitet apartament 2+1 Rruga e Barrikadave

 • 208.080€
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet apartament 2+1 Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 208.080€

Details

 • Property ID: 29509
 • Price: 208.080€
 • Property Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355686511111

Features

Description

Shitet apartament 2+1 i poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës tek Rruga e Barrikadave.
Siperfaq totale e apartamentit 122.4 m2  kati i 2 banim.
Organizimi: ambjenti ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkonI qe te ofrojn nje pamje fantastike te qytetit.
Apartamenti disponon mundesi parkimi, ndodhet vetem 2 minuta larg qendres se Tiranes, 30 minuta larg Liqenit Artificial dhe 40 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes.

 • Address Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Immo Albania
 • Immo Albania
 • +355 4 222 6005+355686511111

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania