SHITET, APARTAMENT 2+1, REZIDENCA TIRANA GARDEN BUILDING, TIRANË

 • 228.800€
, Rruga e Kavajes

Details

 • Price: 228.800€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0694070772

Description

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 114.4 m2.
-Kati: 11. -Me ashensor.
-Bosh. Organizimi: Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Avantazhe:
– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.
– Cilësi & siguri maksimale.
– Ndërtim i ri.
– Investim afatgjatë.

 • Address Rruga e Kavajes
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
olsjon
 • olsjon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
olsjon
 • olsjon