SHITET, APARTAMENT 2+1, QENDËR, TIRANË, TT 631

 • 1€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355697017106

Description

Në shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Rruga e Barrikadave, Qendër, Tiranë.

Detaje për Rezidencën & Zonën:
-Qendra e Tiranës ka akses të mirë në shërbimet publike, përfshirë transportin publik, spitale, qendrat tregtare, dhe shërbimet e tjera të nevojshme. Ky akses e bën më të lehtë jetesën e banorëve të kësaj zone.
-Infrastruktura është përmirësuar pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.
-Në krahasim me disa pjesë të tjera të Tiranës, rruga e barrikadave mund të konsiderohet
si një zonë relativisht e sigurt dhe e qetë. Kjo është e rëndësishme për banorët dhe për nxënësit e shkollës.
-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe bruto: 118 m2.
-Sipërfaqe neto: 104 m2.
-Kati: 5.

Organizimi:
Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.

Avantazhe:
-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.
-Cilësi & siguri maksimale.
-Ndërtim i ri.
-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në kompleks na kontaktoni!

 • Address Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2