Shitet Apartament 2+1 prane Shkolles Ibrahimi Rugova

 • 82.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Albania
 • 82.000€

Details

 • Price: 82.000€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0697898826

Description

Shitet Apartament Kamez
Tipologji 2+1
Kati 7 dhe i fundit
Disponon dekumentacion te rregullt Hipotekor.
Mundesi per tu marr me kredi
Siperfaqa Totale 109 m2

 • Address Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Gledisa

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Gledisa
 • Gledisa