SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE REZIDENCES “KODRA E DIELLIT”

 • 175.000€
, Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
, Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 175.000€

Details

 • Price: 175.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Apartament i ri në shitje, i cili ndodhet shumë afër me Kopshtin Botanik dhe Parkun e Liqenit, në nje nga zonat më të preferuara të Tiranës në mes te gjelberimit, ajrit të paster e qetësisë qe ofron vendodhja. Fare pranë me Unazën e Madhe të Tiranës gjë të cilen bën të mundur daljen nga kryeqyteti shumë lehtë. Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, universitete, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, qendra mjeksore, etj.

Apartamenti ndodhet në një godine banimi me strukturë 7, 8 kate me 2 kate parkimi nëntokë. Godina do te ofroje punime cilësore dhe ashensor.

Apartament në shitje 2+1 me siperfaqe neto 88 m2 (99 m2 bruto), kati 3-të banim me orientimin veri-perendim dhe me pamje të bukur të zones. Organizohet nga ambienti i ndenjes + kuzhinë + ngrënie, dhome matrimoniale + tualetin brenda, dhomë gjumi, tualet dite dhe ballkoni.

Parashikuar të mbarojë në shtator 2023.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…odra-e-diellit

 • Address Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93