SHITET, APARTAMENT 2+1, PORCELAN, TIRANË,TT 790

 • 85.000€
4 Kinostudio / Porcelan, PORCELAN, TIRANË
shitje
4 Kinostudio / Porcelan, PORCELAN, TIRANË
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Porcelan, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe neto: 56 m2.

-Kati: 5 (jo i fundit).

-Pallat ekzistues.

-Orientim lindje.

Organizimi:

Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address PORCELAN, TIRANË
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON