SHITET, APARTAMENT 2+1, PASKUQAN, TIRANË,TT 799

 • 93.600€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, RingSide Residence, Paskuqan, Tiranë
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, RingSide Residence, Paskuqan, Tiranë
 • 93.600€

Details

 • Price: 93.600€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në  Shitje, Apartament 2+1.

Vendndodhja: RingSide Residence, Paskuqan, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 104 m2.

-Kati: 1 banim.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi dhe siguri maksimale.

-Ndërtim i ri.

-Zonë e qetë familjare.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address RingSide Residence, Paskuqan, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON