SHITET, APARTAMENT 2+1, OXHAKU, TIRANË

 • 129.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 129.000€

Details

 • Price: 129.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697017108

Description

Në shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Oxhaku, Tiranë.

Detaje për zonën:
-Lokacioni: Ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e Tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë zonat e tjera të Tiranës.
-Infrastruktura dhe shërbimet janë përmirësuar pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar dhe punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.
-Mundësi për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dhe aktivitete të tjera.
-Transportipublik: Zona është e shërbyer mirë nga transporti publik, duke përfshirë autobusët dhe taksitë. Kjo bën që udhëtimi nëpër qytet të jetë relativisht i lehtë dhe i shpejtë.

Specifika të pronës:
-Me sipërfaqe: 75 m2.
-Kati: 3.
-Investuar (sistem multistrat, parket, paisje inkaso).
-Pallat ekzistues.
-Pamje jug-lindje-perëndim.

Organizimi:
Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet (me dritare), ballkon.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion i favorshëm.
-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .
-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2