SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH DURRES!

 • 75.000€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0682000416

Features

Description

Shitet Apartamenti ne Plazh me nje siperfaqe neto 75.80,m2 dhe bruto 82 .
•Ndodhet ne katin e 8me ashensor.
•Siperfaqja e brendshme 75.8m2.
•Siperfaqja totale 83m2.
•Organizohet nga: Salla e e ndenjes+kuzhina
•Dy dhoma gjumi
•Nje tualet
•Nje ballkone.
•Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje.
•Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21