SHITET, APARTAMENT 2+1, LION PARK RESIDENCE, TIRANË

 • 560.700€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2391, Albania
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2391, Albania
 • 560.700€

Details

 • Price: 560.700€
 • Size: 152 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697017105

Description

Në shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Rezidenca Lion Park, Rruga Faik Konica, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 151.54 m2
-Kati: 3 banim.

Organizimi:
Korridor shperndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë.

Avantazhe:
-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion strategjik.
-Investim afatgjatë.
-Fasadë e ventiluar.
-Projekt Unik.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2391, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2