SHITET, APARTAMENT 2+1, KOPSHTI BOTANIK, TIRANË

 • 250.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, KOPSHTI BOTANIK
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, KOPSHTI BOTANIK
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0685050515

Description

Në shitje, apartament 2+1+2.

Vendndodhja: Kopshti botanik te Xhamia, Tiranë.

 

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 116.1 m2.

-Sipërfaqe apartamenti: 108.50 m2.

-Kati i 3 banim.

-1 Post parkimi.

-Shitet totalisht e mobiluar.

-Orientimi Jug-Lindje.

 

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.

 

Avantazhe:

– Cilësi & siguri maksimale.

– Investim afatgjatë.

– Zonë e qetë familjare.

 

 

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

TT 385

 • Address KOPSHTI BOTANIK
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
tokton
 • tokton

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
tokton
 • tokton