SHITET, APARTAMENT 2+1, SIRI KODRA, TIRANË, TT 672

 • 142.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 142.000€

Details

 • Price: 142.000€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355697017108

Description

Në shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja:
 Bulevardi i ri, Siri Kodra, Tiranë.

Detaje për Rezidencën & Zonën:

-Zonë e pozicionuar në afësi të qendrës dhe me akses në akset kryesore të qytetit dhe në projektin e ri të unazës së madhe.
-Shërbimet publike si transporti publik, spitalet, qendrat tregtare, dhe shërbimet e tjera të nevojshme janë facilitetet që i lehtësojnë jetesën banorëve të kësaj zone.
-Transformimi i zonës, duke e bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar & punuar bën që edhe vlera e pronave të rritet me shpejtësi.
-Në krahasim me disa pjesë të tjera të Tiranës, Bulevardi I ri mund të konsiderohet si një zonë e sigurt, e qetë dhe familjare, gjë e rëndësishme vecanërisht për rezidentët.
-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 108.92 m2.
-Kati: 7.

Organizimi:
Korridor shpërndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.
-Cilësi & siguri maksimale.
-Ndërtim i ri.
-Investim afatgjatë.
-Zonë e qetë familjare.
-Lokacion i favorshëm buzë rrugës kryesore.
-Izolim termik.
-Vetrata Termike.
-Respektuar të gjithë standardet antizimike.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2