SHITET, APARTAMENT 2+1, ISH-FUSHA E AVIACIONIT, TIRAN,TT 746

 • 175.000€
7 Fusha Aviacionit, Ish-Fusha e Aviacionit, Tiranë.
shitje
7 Fusha Aviacionit, Ish-Fusha e Aviacionit, Tiranë.
 • 175.000€

Details

 • Price: 175.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Shitet, Apartament 2+1

Vendndodhja: Ish-Fusha e Aviacionit, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe Totale: 95,4 m2.

-Kati 6 banim.

-Pallat i Ri.

-Totalisht i mobiluar dhe investuar.

Organizimi:

Sallon, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.

Avantazhe:

– Komunitet I zgjedhur familjar.

– Lokacion i favorshëm.

– Hapësira argëtimi dhe shërbimi në afërsi të pronës.

– Kubaturë e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Ish-Fusha e Aviacionit, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON