SHITET, APARTAMENT 2+1, BULEVARDI I RI, TIRANE

 • 165.830€
9 Don Bosko / Jordan Misja, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 165.830€

Details

 • Price: 165.830€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0694070772

Description

Për shitje, Apartament 2+1

Vendndodhja: Bulevardi i Ri, Tiranë

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe pasurie: 118.45m2

-I pamobiluar

-Kati 8

-Ndërtim i vitit 2023 (ndërtesa përfundon në Dhjetor)

-Çmimi i shitjes €1,400/m2

Avantazhe:

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në kapanon na kontaktoni!

 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
olsjon
 • olsjon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
olsjon
 • olsjon